Close Menu
Twents Mandoline en Gitaar Orkest
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Twents Mandoline en Gitaar Orkest
    • Home
    • concert archief
    • muziek
    • agenda
      • nieuwsarchief
    • media/verslagen
    • over
      • dirigent
      • leden
      • geschiedenis
      • instrumenten
      • repetities
      • lessen
      • cd’s
      • donateur worden?
      • links
      • privacyverklaring
    • lid worden?
    • contact
    Twents Mandoline en Gitaar Orkest

    Strings Connected – WAK (Ontmoetingskerk Enschede) 11 juni 2022

    0
    By redactie on 04/06/2022 Concert

     Tijdens de Week van de Amateurkunst (WAK) speelden op zaterdag 11 juni 40 gitaarleerlingen van de Kaliber Kunstenschool samen met het 100 jaar oude Twents Mandoline- en Gitaarorkest (TMGO). De leerlingen variëren van 6 tot 18 jaar oud, de orkestleden zijn tussen de 48 en 88 jaar oud. Gezamenlijk zetten ze een afwisselend programma neer, passend bij de interessewereld van de leerlingen. Het was een programma door jong en oud en voor jong en oud.  

    Het concert vond plaats in de Ontmoetingskerk in Enschede, op de hoek van de Varviksingel en de dr. J. Wagenaarstraat. 

    Op het programma stond onder andere: 

    • Peter en de Wolf: voor deze gelegenheid speciaal bewerkt voor snaarinstrumenten. 
    • Don Quichotte : in dit stuk worden Don Quichotte, zijn metgezel Sancho Panza, de beminde Dulcinea en Don Quichot’s paard Rosinante muzikaal weergegeven. 
    • Concerto de Cologne: een concert voor solo gitaar en orkest waarin Merlin Scheffers de solo partij speelt. 
    • Connected : het stuk dat in coronatijd is geschreven door Andre Herteux voor zowel gitaarensemble als mandoline-gitaarorkest met als motto: ‘muziek verbindt altijd’. Het stuk is tijdens coronatijd online uitgevoerd, nu is het live te horen! 
    • Supermassive Black Hole: van de rockgroep Muse wordt er een akoestische versie gespeeld van deze uptempo rocksong. 

     De gitaarleerlingen hebben les van en stonden tijdens het concert onder leiding van Esther Voskamp. Het mandoline- en gitaarorkest staat onder leiding van Leo van Rutte.  

     

     

     

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Comments are closed.

    Binnenkort

    9 oktober 2025 Culturele Ontmoeting – met Manfred Koller (Losser)

    21 september 2025: 700 jaar Enschede – WEEF

    20 september 2025 Themadag NVvMO “Griekse Muziek”

    Nieuws

    Mei 2025 Kennismakingscursus Mandoline & Opfriscursus Gitaar

    Huis aan Huis Enschede: TMGO leidt mandoline-spelers op

    Zoeken

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.