Close Menu
Twents Mandoline en Gitaar OrkestTwents Mandoline en Gitaar Orkest
    Facebook Instagram YouTube
    Trending
    • Sebastian Brouwer zingt Misa Criolla
    • Najaar 2026 – TMGO organiseert: Kennismakingscursus Mandoline
    • 29 november 2026. Jaarconcert ‘Misa Criolla en meer’ samen met Toonkunst Enschede
    Twents Mandoline en Gitaar OrkestTwents Mandoline en Gitaar Orkest
    • Home
    • Agenda
    • Muziek
    • Concerten
    • Nieuws
    • Ontdek TMGO
      • Orkestleden
      • Dirigent
      • Instrumenten
      • Repetities
      • Muzieklessen
      • Geschiedenis
      • Vrienden van
      • Linkpagina
      • Privacy- en cookiebeleid
      • Disclaimer
    • Meespelen
    • Contact
    Twents Mandoline en Gitaar OrkestTwents Mandoline en Gitaar Orkest
    Je bent hier:Home»Nieuws»Sebastian Brouwer zingt Misa Criolla

    Sebastian Brouwer zingt Misa Criolla

    0
    By redactie on 16 oktober 2026 Nieuws, Uitgelicht

    Over Sebastian Brouwer

    De in Twente geboren en internationaal bekende tenor Sebastian Brouwer komt 29 november naar Enschede. Hij zingt daar de beroemde Creoolse Mis (Misa Criolla) van A. Ramirez. Omdat het concert valt op de eerste advent, wordt ook Navidad Nuestra gezongen, kerstliederen die door Ramirez zijn gecomponeerd. Hierbij wordt Sebastian begeleid door het Twents én het Regionaal Mandoline en Gitaar Orkest. De koorpartijen van de Misa Criolla worden vertolkt door Toonkunst Enschede.

    De in Enschede en Amsterdam geschoolde Sebastian Brouwer heeft een breed repertoire dat loopt van oratorium, opera en kamermuziek tot hedendaagse stukken. Hij is een veelgevraagd vertolker van de muziek van Bach en als solist treedt hij op met internationale orkesten. Mede omdat hij op podia over de hele wereld heeft opgetreden, zijn we vereerd dat hij voor de Misa Criolla naar Enschede komt. Brouwer zegt: “Ik heb er zin in, ik kom graag weer terug naar Twente, waar mijn roots liggen.”

    Een mooie gelegenheid om Sebastian Brouwer te horen zingen in zijn geboortestreek, met muziek die tradities en culturen met elkaar verbindt. We kijken uit naar zijn komst naar Enschede!

    Deze tekst is gebaseerd op het oorspronkelijke persbericht over Sebastian Brouwer en het geplande optreden.


    Noot: 🎶 Oratorium = zingen en een verhaal vertellen; 🎭 Opera = zingen én toneelspelen; 🎻 Kamermuziek = een kleine groep muzikanten; 🎧 Hedendaagse stukken = moderne muziek met nieuwe stijlen en klanken.

    Delen Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Binnenkort

    29 november 2026. Jaarconcert ‘Misa Criolla en meer’ samen met Toonkunst Enschede

    Educatie

    Najaar 2026 – TMGO organiseert: Kennismakingscursus Mandoline

    Facebook Instagram YouTube
    © 2026 Twents Mandoline en Gitaar Orkest

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.